CÍLEM JE NEZÁVISLÝ ROZVOJ                                                   Podstatný je obsah a kvalita, nikoli zdroj sdělení.                                                                                                  Vrchol je symbolem omezeného vnímání a malosti poznání celku.                                                                                                    V Praze 5.5.2016 zakladatel QI UNIVERSITY, F.F.

Představujeme se

Pokud je nám známo, jsme jedinou institucí s přístupem ke vzdělání, které zároveň kultivuje zdraví, život, kondici těla, intelektu a ducha studentů před, v průběhu, i po fyzické existenci jejich těl, bez náboženských, ideologických či jiných předsudků. Klademe důraz na vědomosti.
Máme snahu zkoumat, studovat vzdělávat a kultivovat samotné Bytí.

Jsme zcela otevření nejmodernějším poznatkům vědy a výzkumu. Nasloucháme tradici, bereme velmi vážně tušení -  intuici, emoce a pocity.

QI UNIVERSITY, my a Vy

Qi University je komplexní propracovaný projekt, kde nosnou ideou je získávání a distribuce svobodných, nezávislých informací, vzdělanosti, dovedností, umění. Vzděláváme veřejnost, pedagogy, lékaře, lektory, trenéry, poradce i mistry. Inspirujeme vědce.

Ctíme ŽIVOT, ZDRAVÍ, SVOBODU, NEZÁVISLOST, VĚDU, VÝZKUM, APLIKACE, REALIZACE, PROVOZ, TRADICE I PRAXI.

Jsme otevření a konstruktivně skeptičtí.

Co není prokázáno za vyloučené a co je nanejvýš nepravděpodobné není nemožné.

Vše, co si byť jediná bytost dokáže představit, je již realitou této idee v mysli atora takovéto představy. Ostatní námitky
a pochybnosti jsou jen podněty k nalezení technických řešení a inspirací k odstranění komplikací spojených s uvedením idee do praxe.

............................................................................................................................................................................................................................................................

Ředitelka

MgA. Danica Samuhelová

Vizionář a vedoucí projektu

František Filosof

© 2016 QI UNIVERSITYVšechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode